Nabídka školení

Kolumbus PM pomáhá Jižní Moravě

Firma Kolumbus PM se rozhodla finančně podpořit oblasti zasažené tornádem na Jižní Moravě. Proto za každou přihlášku (1 účastníka) přijatou od 23. června 2021 věnuje 100,- na pomoc s následky této katastrofy. Na konci každého měsíce budou tyto peníze zaslány na transparentní účet některé z vybraných organizací/úřadů/konkrétních rodin a průběžné částky a jejich směřování bude zveřejněno zde.

Všechna naše školení probíhají online. Vybraná školení probíhají navíc v prezenční formě ve školicích prostorách v Praze (nabídka zde) či Ostravě (nabídka zde).

Pro ještě 23 ÚČASTNÍKŮ prezenčních kurzů - akce Flaška a Fleška (více informací zde) 

Akce "KOLUMBUS Cylindr pro potřebné děti" - v rámci školení MUDr. PhDr. Miroslava Orla, Ph.D. a PaedDr. Mgr. Věry Facové ve dnech 8. a 9. července 2021 kromě naší běžné online losovačky vylosujeme jednu z organizací, jejichž zaměstnanci se budou účastnit alespoň jednoho z kurzů Dr. Orla a Dr. Facové. Tato organizace pak získá na konkrétní projekt pro potřebné děti podporu od Kolumbus PM ve výši 100,- Kč za každého účastníka a také osobního příspěvku od kapitána Kolumbus PM ve stejné výši. Více informací zde.

Na všechny naše kurzy bez rozdílu platí i Bonusový program - více informací zde.