Nabídka výjezdních školení v roce 2023

(přihlašovací formulář se nachází v dolní části stránky)

Jednání a komunikace s manipulativními osobami a řešení manipulace, problémové otázky personální práce, včetně prevence syndromu vyhoření - pro vedoucí pracovníky

termín: 29. - 31. 3. 2023 

místo: Rožnov pod Radhoštěm

Témata:

  • Problematické otázky personální činnosti - praktický a konzultační kurz (řešení problémových osob, propouštění zaměstnanců, řešení nespokojenosti s výkonem práce, atd.) - lektoruje Mgr. Bc. Petra Juřátková
  • Manipulace a jednání s manipulativními osobami - lektoruje MUDr. PhDr. Miroslav Orel, Ph.D.

    PaedDr. Mgr. Věra Facová

  • Zvládání profesní a osobní zátěže, psychická vyrovnanost, syndrom vyhoření a jeho prevence v kontextu doby (post)covidové -  lektoruje MUDr. PhDr. Miroslav Orel, Ph.D.

    PaedDr. Mgr. Věra Facová

Cena 8.590,- Kč bez DPH (pro úředníky ÚSC a pracovníky v sociálních službách a sociální pracovníky osvobozeno od DPH) - účastí na školení získáte splníte kompletně vzdělávací povinnosti dle zákona o sociálních službách a polovinu přepočtených ročních vzdělávacích povinností dle zákona o úřednících ÚSC - 3 x osvědčení MPSV a 3 x osvědčení MVČR)

Zde se můžete přihlásit na uvedené akce:

(v případě přihlašování více účastníků najednou, prosím,oddělte jména a data narození čárkou). Tučně označená pole jsou povinná.

Přihlášky obsahující uvedené údaje můžete rovněž zaslat na skoleni@kolumbuspm.cz.

Nejpozději do tří pracovních dnů Vám zašleme další informace.